Szkła progresywne Varilux

Rewolucyjne szkła progresywne Varilux

Zapraszamy po najlepsze okulary progresywne w Radomiu! Nasze szkła progresywne odmienią Twoją codzienność, zapewniając komfort i możliwość dobrego widzenia na różne odległości. To nowoczesne rozwiązanie, doskonale dostosowane do fizjologii i potrzeb, które znacząco podnosi jakość życia. Dzięki szkłom progresywnym Varilux nie musisz mieć kilku par okularów, ponieważ specjalna konstrukcja umożliwia jednoczesną korekcję widzenia bliży, dali i odległości pośrednich.
Okulary progresywne Varilux to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych soczewek jednoogniskowych. Teraz nie musisz już spoglądać znad okularów lub szukać drugiej pary, aby widzieć wyraźnie zarówno ekran smartfona czy tekst w gazecie, jak i numer nadjeżdżającego tramwaju! To rewolucyjne rozwiązanie na wyciągnięcie ręki, dzięki któremu odkryjesz nowy wymiar komfortu podczas pracy, relaksu i codziennych aktywności.

Varilux – Wyraźne widzenie na każdą odległość

Szkła progresywne Varilux sprawdzą się u każdej osoby po 40. roku życia, borykającej się z pogorszeniem ostrości widzenia z bliska ( prezbiopia), ale mogą być stosowane także w przypadku krótkowzroczności, dalekowzroczności czy astygmatyzmu. To zaawansowane rozwiązanie optyczne znoszące dyskomfort i codzienne niedogodności związane z akomodacją oka.

Spośród wielu zalet okularów progresywnych najważniejsze są:

  • komfort widzenia z bliska i z daleka,
  • połączone właściwości różnych typów okularów korekcyjnych ( np. do czytania, pracy przy komputerze, jazdy autem),
  • wygoda,
  • sprawne przechodzenie między poszczególnymi strefami widzenia.

Okulary progresywne Varilux świetnie synchronizują pola widzenia i sprawiają, że widzisz wyraźnie przedmioty znajdujące się w różnych odległościach. To szczególnie ważne przy częstym przenoszeniu wzroku z obiektów położonych blisko na obszary mocno oddalone. Dzięki szkłom progresywnym Varilux możesz cieszyć się doskonałą jakością widzenia oraz eleganckim wyglądem, niezależnie od wady wzroku i wartości korekcji.

Wybierz okulary progresywne idealne dla siebie.

Salon Chrobrego (vis a vis Uniwersytetu)

ul. Chrobrego 42 lok. 9

Telefon: 794 042 500

Telefon: 794 042 889

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Salon Chrobrego

(vis a vis Uniwersytetu)

ul. Chrobrego 42 lok. 9

Telefon: 794 042 500

Telefon: 794 042 889

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

kontakt@optyk-grabowscy.pl