O nas

Optyk Optometria Grabowscy

Firma została założona przez Zygmunta Grabowskiego, Optometrystę („zawód medyczny należący do systemu ochrony zdrowia, a osoba go wykonująca praktykuje w zakresie badania refrakcji i zaopatrzenia w pomoce wzrokowe, a także diagnozowanie i właściwe postępowanie w przypadku choroby oczu oraz rehabilitacji układu wzrokowego”) jak również optyka dyplomowanego z wieloletnim stażem, który specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu szerokiej gamy okularów korekcyjnych, badaniu wzroku, sprzedaży okularów słonecznych jak również soczewek kontaktowych.

Firma Optyk Optometria Grabowscy, składa się z Salonu Optycznego i Gabinetu do pomiaru m.in. ostrości wzroku, doboru soczewek kontaktowych itp. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Nasz Salon Optyczny należy do Warszawskiego Cechu Optyków zrzeszonego w Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej co jest dla Państwa gwarancją naszej solidności, fachowości i rzetelności.

Zespół

Nasz personel to osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych, o czym możecie Państwo przekonać się osobiście odwiedzając nasze salony optyczne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.

Staramy się spełniać oczekiwania każdego klienta, niezależnie od grupy wiekowej, pozycji zawodowej czy też sytuacji finansowej. Zapraszamy do nas wszystkich ceniących sobie szeroką ofertę produktową, gwarancję jakości oraz miłe i profesjonalne doradztwo.

Korzystamy z urządzeń najwyższej klasy, dzięki czemu każda usługa wykonywana jest szybko i solidnie. Możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Wasz wzrok jest dla nas najważniejszy.

Zygmunt Grabowski

Specjalista ds. refrakcji i kontaktologii
Dyplomowany OPTOMETRYSTA

Absolwent studiów z optometrii na Politechnice Wrocławskiej, uważanej za jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Wiedze i umiejętności zdobywał pod nadzorem pracowników Akademii Medycznej i specjalistów z zakresu ochrony zdrowia. Swoją wiedzę jak i umiejętności poszerza na kursach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Dodatkowo uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach naukowych. Opracowuje artykuły dla lokalnego miesięcznika „MEDYK”.

Sprawdź naszą ofertę oprawek, okularów, soczewek kontaktowych.

Jesteśmy członkiem Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki
Należymy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Optyków
Otrzymaliśmy wyróżnienie dla najlepszych specjalistów od aplikacji soczewek kontaktowych.

Salon Chrobrego (vis a vis Uniwersytetu)

ul. Chrobrego 42 lok. 9

Telefon: 794 042 500

Telefon: 794 042 889

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Salon Chrobrego

(vis a vis Uniwersytetu)

ul. Chrobrego 42 lok. 9

Telefon: 794 042 500

Telefon: 794 042 889

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

kontakt@optyk-grabowscy.pl