Po 40 roku życia

Innowacyjne szkła progresywne

Przeznaczone są dla osób z reguły po 40 roku życia, które używają dwóch lub więcej par okularów o różnych parametrach (np. do bliży i do dali) stosowanych zależnie od odległości, na którą chcą spojrzeć.

Okulary z soczewkami progresywnymi to najwygodniejsze rozwiązanie dla prezbiopów. Ich podstawową zaletą jest to, że umożliwiają wyraźne, komfortowe widzenie na wszystkie odległości. Niezależnie od tego czy patrzysz na przedmioty bardzo odległe, czy w średniej odległości od Ciebie, czy też te, które są bezpośrednio koło Ciebie, widzisz wszystko wyraźnie. Okulary z soczewkami progresywnymi wyglądem nie odbiegają od innych okularów, które są powszechnie używane przez krótkowidzów i dalekowidzów. Jednak zapewniają wyraźne widzenie na każdą odległość. Dzięki nim uwolnisz się od noszenia dwóch par okularów, ciągłego ich zmieniania, gubienia i zapominania o jednej z par.

Zalety:

  • wyraźne widzenie bliży
  • wyraźne widzenie przedmiotów w odległościach pośrednich
  • wyraźne widzenie dali
  • estetyczny wygląd

Najbardziej zaawansowane, estetyczne i wygodne rozwiązanie dla prezbiopów firmy Essilor to Soczewki Varilux®. Zapewniają wyraźne i ostre widzenie na każdą odległość. Dzięki nim, nosisz tylko jedna parę okularów bez konieczności ciągłej ich zmiany. Bez względu na to czy jesteś krótkowidzem, dalekowidzem, masz astygmatyzm – soczewki progresywne Varilux skorygują Twój wzrok, jednocześnie przywracając naturalne widzenie.

Masz obawy? U nas masz Gwarancję adaptacji.

Do okularów progresywnych, nawet tych najnowszych i najdoskonalszych należy się zaadaptować. Zajmuje to w zależności od wady i typu okularów progresywnych od kilkunastu minut do 14 dni. W niektórych przypadkach może trwać nawet do 30dni. Proces nauczenia nowych nawyków spojrzenia trwa. Dobierając okulary progresywne bardzo ważne jest dokładne ustalenie mocy, precyzyjne ustalenie punktu bliży (np. z jakiej odległości czytamy książkę), precyzyjne ustalenie punktu odległości pośredniej (np. w jakiej odległości mamy monitor komputerowy), oraz wybór odpowiedniej konstrukcji szkła progresywnego.

Uważamy, że okulart to nasze narzędzie pracy i jedna z NAJWAŻNIEJSZYCH INWESTYCJI w naszym życiu. Dlatego polecamy TYLKO najwyższej jakości okulary progresywne, koncentrując się głównie na soczewkach polecając najnowocześniejsze konstrukcje, zawsze z 100% filtrem UV i wielowarstwowym antyrefleksem. Dla osób rozumiejących, że noszone okulary progresywne powinny mieć najdoskonalszą z możliwych optykę, polecamy soczewki okularowe progresywne indywidualne. Projektowana na miarę optyka soczewek okularowych uwzględnia indywidualną budowę twarzy, głębokość osadzenia oczu, kształt oprawy okularowej tak aby zapewnić maksymalnie ostre widzenie.

Wybierz okulary lub soczewki kontaktowe idealne dla siebie.

Salon Chrobrego (vis a vis Uniwersytetu)

ul. Chrobrego 42 lok. 9

Telefon: 794 042 500

Telefon: 794 042 889

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

Salon Chrobrego

(vis a vis Uniwersytetu)

ul. Chrobrego 42 lok. 9

Telefon: 794 042 500

Telefon: 794 042 889

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00

kontakt@optyk-grabowscy.pl