Slide background

NOWOŚCI

Odkryj soczewki progresywne Varilux S Series

Seria VARILUX

Jako światowy lider w produkcji soczewek okularowych naszym priorytetem nr 1 od zawsze był nasz klient. Dlatego właśnie od ponad 160 lat cały czas zajmujemy się poprawą jakości widzenia. I kochamy to co robimy!

W Essilor stale zajmujemy się badaniami i innowacjami. Staramy się stworzyć najpiękniejsze, najbardziej wygodne i trwałe projekty soczewek. Dzięki naszej tradycji doskonałości i rozwoju technologicznego w świecie optyki oraz wspólnie z zaangażowanym zespołem doświadczonych profesjonalistów, Essilor jest dziełem geniuszy. Dążymy do perfekcji każdego dnia i dla każdego klienta.

Nasze soczewki są systematycznie rozwijane, testowane i zatwierdzone przez osoby noszące okulary takie jak Ty. Wykraczamy poza nasze standardy aby sprostać Twoim!

Crizal

Codziennie chroń oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV

Seria CRIZAL

Nowa Gama Crizal

Najlepsza ochrona przed UV dla każdego

OCHRONA PRZED UV JES NIEZBĘDNA

Każdego dnia, niezależnie od miejsca
Najlepsza ochrona przed UV w soczewkach codziennego użytku

Promienie UV wszędzie i niszczą nasze oczy. Chroń więc swoje oczy, tak jak chronisz swoją skórę!

Soczewka Crizal Forte UV oferuje najlepszą ochronę przed promieniami UV spośród zwykłych i fotochromowych soczewek.

*Soczewki Crizal Forte UV oraz Optifog w porównaniu do innych dostępnych soczewek z antyrefleksem oferują najlepszą ochronę przed UV. Pomiar: niezależny podmiot zewnętrzny, USA 2011

Uwaga: Zwykłe okulary nie mogą zastąpić okularów przeciwłsłonecznych w szczególności w sezonie letnim, które oferują lepszą ochronę przed UV oraz lepszy komfort widzenia. Crizal Sun UV gwarantuje E-SPF 50+.

** Nowy parametr wprowadzony przez Essilor, zaaprobowany przez niezależny podmiot zewnętrzny, gwarantujący ochronę przed UV. E-SPF = 25 dla wszystkich soczewek Crizal Forte UV oraz Optifog z Crizal UV, z wyjątkiem Essilor Orma® (E-SPF = 10). E-SPF = 50+ dla soczewek Crizal Sun UV i Optifog Sun z Crizal UV, z wyjątkiem Essilor Orma® bez UVX (E-SPF = 25)