Okulista Radom

Regularne badanie wzroku umożliwia szybkie wykrycie wszelkich schorzeń i ich całkowite wyleczenie, dlatego też tym bardziej zachęcamy do tego, by odwiedzić nasz salon i skorzystać z profesjonalnego badania optometrystycznego, które pozwala na wykrycie najczęstszych wad wzroku, takich jak: krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm czy prezbiopia.
W przypadku, gdy badanie wykaże możliwość występowania poważniejszych schorzeń, klienci naszego salonu kierowani są do lekarza specjalisty.

Dzięki współpracy, jaką Optyk Grabowscy Radom prowadzi z cenionym lekarzem okulistą, możemy zagwarantować kompleksowe leczenie, które pozwoli zachować doskonały wzrok niezależnie od wieku. Wizyta u współpracującego z nami okulisty pozwoli nie tylko wykluczyć groźne schorzenia, lecz także umożliwi kontrolowanie stanu wzroku w przypadku długotrwałego noszenia soczewek kontaktowych czy okularów korekcyjnych. Zachęcamy do regularnego odwiedzania okulisty, a także do skorzystania z oferty Optyk Grabowscy Radom.

Zygmunt Grabowski

Specjalista ds. refrakcji i kontaktologii
Dyplomowany OPTOMETRYSTA

Absolwent studiów z optometrii na Politechnice Wrocławskiej, uważanej za jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Wiedze i umiejętności zdobywał pod nadzorem pracowników Akademii Medycznej i specjalistów z zakresu ochrony zdrowia. Swoją wiedzę jak i umiejętności poszerza na kursach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych. Dodatkowo uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach naukowych. Opracowuje artykuły dla lokalnego miesięcznika „MEDYK”.

Wybierz okulary lub soczewki kontaktowe idealne dla siebie.

Salon Chrobrego (vis a vis Uniwersytetu)

ul. Chrobrego 42 lok. 9

Telefon: 794 042 500

Telefon: 794 042 889

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 10:00-18:00
sobota: 10:00-14:00