Slide background

Szkła  okularowe

Szkła z filtrem antyrefleksyjnym eliminują 5 przeszkód dobrego widzenia

Powłoka antyrefleksyjnaPowłoka antyrefleksyjna
Bez powłoki antyrefleksyjnej światło odbija się od powierzchni soczewki również wpadając do oczu. Szkła z filtrem antyrefleksyjnym niwelują odbicia refleksów świetlnych, poprawiają ostrość i kontrast widzenia.

Powłoka odporna na smugiPowłoka odporna na smugi (oleofobowa)
Szkła posiadają powłokę oleofobową, dzięki której soczewka jest odporna na smużenie, odciski palców. Prosto utrzymać ją w czystości.

Powłoka odporna na zarysowaniaPowłoka odporna na zarysowania
Niewidoczna powłoka utwrdzająca zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, które mogą się zdażyć przy codziennym użytkowaniu, a to zapewnia komfort widzenia.

Powłoka antystatycznaPowłoka antystatyczna
Wycieranie zwykłych soczewek powoduje zbieranie się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni, które przyciągają cząsteczki kurzu. Na szkłach okularowych z powłoką antystatyczną ładunek się nie zbiera i kurz nie jest przyciągany. Powłoka polecana szczególnie dla alergików.

Powłoka hydrofobowaPowłoka hydrofobowa
Szkła z tą powłoką ułatwiają odparowywanie przy zmiennych warunkach atmosferycznych. Dodatkową zaletą tej powłoki jest fakt iż osiadająca woda zsuwa się ze szkieł ułatwiając czyszczenie.

Szkła fotochromowe kopia

Szkła fotochromowe dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając z niesamowitą szybkością, w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie. Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania.

Szkła Transitions® XTRActive™ są nowymi, adaptującymi się soczewkami, mocno zaciemniającymi się na zewnątrz. Ponadto ciemnieją w samochodzie i maja komfortowe zabarwienie w pomieszczeniu.

Szkła transitions