Slide background

Soczewki kontaktowe

Soczewki jednodniowe (sferyczne, toryczne dla pacjentów z astygmatyzmem, progresywne) należą do jednych z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych rozwiązań dla użytkowników soczewek kontaktowych. Jak sama nazwa wskazuje są to soczewki do jednorazowego użytku. Każdego dnia rano zakłada się nową, sterylna parę soczewek, a wieczorem, po zdjęciu należy ja wyrzucić. Soczewki jednodniowe nie wymagają pielęgnacji, czyli żadnych chemicznych środków do pielęgnacji czy to dezynfekujących, czy też konserwujących.

Zalety:Soczewki kontaktowe

  • nie wymagają pielęgnacji
  • codzienny tryb wymiany
  • mniej powikłań
  • komfort noszenia
  • idealne dla pacjentów skłonnych do alergii
  • możliwość sporadycznego użytkowania
  • jedyne dobre rozwiązanie dla sportowców

claritiSoczewki produkty

PRZEDSTAWIAMY NAJNOWSZĄ INNOWACJĘ ACUVUE OASYS® 1-DAY

ACUVUE OASYS® 1-Day Lenses with HydraLuxe™ Technology

Soczewki systematycznej wymiany (dwutygodniowe i miesięczne)
(sferyczne, toryczne dla pacjentów z astygmatyzmem, progresywne) te soczewki są najpopularniejszym segmentem soczewek kontaktowych. Natomiast w tej chwili panuje tendencja do skracania czasu ich użytkowania, im jest on krótszy tym mniejsze prawdopodobieństwo powikłań. Wiąże się to z ilością osadów gromadzących się na powierzchni soczewek. Własne białko, gdy ulęga starzeniu się może zostać rozpoznane jako obce, co może indukować odpowiedź alergiczną.

Zalety:

  • Komfort noszenia
  • Łatwość manipulacji
  • Łatwość dopasowania

Air Optix Plus HydraGlyde 3 szt.biofinity

Soczewki produkty2

Czas użytkowania soczewek kontaktowych związany jest z ich trwałością, czyli ze stopniem i szybkością starzenia się soczewek.Proces ten zaczyna się w chwili otwarcia sterylnego opakowania, (blistra) i kontaktu ze łzami lub środkami pielęgnacyjnymi.Dodatkowo zależy od odporności na osady, które gromadzą się na soczewkach w trakcie ich użytkowania. Gwarancją przydatności do użytku jest przestrzeganie terminów planowej wymiany soczewek i stosowanie odpowiedniego systemu pielęgnacyjnego.

Plyny do pilęgnacji

Soczewki kolorowe

FreshLook® Illuminate™
Jednodniowa soczewka kontaktowa z ciemnym pierścieniem wokół rąbka, która naturalnie powiększa oczy.

FreshLook® ONE-DAY
Kolorowe, jednodniowe soczewki kontaktowe, są takie proste do użycia, ze polubisz je od pierwszego momentu, mimo że do tej pory nie nosiłaś jeszcze soczewek.

FreshLook® ColorBlends®
Subtelne wzmocnienie lub zauważalna zmiana koloru dla każdego z kolorów oczu. Szukaj naszych najnowszych, najbardziej intensywnych kolorów marki FreshlookColorBlends: Brilliant Blue, Sterling Grey i Gemstone Green.

FreshLook® Colors
Soczewki kontaktowe, które w zdecydowany sposób zmieniają kolor zarówno jasnych, jak i ciemnych oczu.

FreshLook® Dimensions®
Soczewki koloryzujące dla wzmocnienia naturalnego koloru jasnych oczu.
Sprawdź nasze Promocje na soczewki kontaktowe