Slide background

1

Okulary Przeciwsłoneczne

Okulary Przeciwsłoneczne

W naszych salonach znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne znanych i cenionych marek. Wszystkie okulary posiadają 100% filtry UVA, UVB i UVC. Jeśli cenisz komfort i wygodę pamiętaj o zakupie okularów z filtrem POLARYZACYJNYM.

Polaryzacja
Soczewki polaryzacyjne oferują znacznie więcej niż tylko ochronę przeciwsłoneczną i redukcję odblasków. Pozwalają doświadczać świat w bezpieczniejszy i piękniejszy sposób dzięki:

  • Eliminacji uciążliwych i niebezpiecznych odblasków
  • 100% ochrony przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC
  • Rzeczywistym kolorom
  • Zredukowanej ilości światła – lepszy komfort
  • Czystości widzenia
  • Lepszemu kontrastowi
  • Wyższej odporności na zarysowania

Szkła z polaryzacją są dostępne w trzech kolorach:

Przeciwsłoneczne szkła

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać okulary przeciwsłoneczne z wadą wzroku do:

  • opraw sportowych
  • opraw plastikowych jak i metalowych

Soczewki polaryzacyjne poprawiają kontrast obrazu

Porównanie zwykłych soczewek z soczewkami XPERIO

 Zwykłe soczewki przeciwsłoneczne                Soczewki Polaryzacyjne Xperio

Bezpieczniejszy świat

Soczewki polaryzacyjne poprawiają czas reakcji kierowcy, pozwalając zatrzymać pojazd do 7 metrów wcześniej przy prędkości 80km/h (długość skrzyżowania)(*)

Szkła przeciwsłoneczne-porównanie

¹Zwykłe soczewki przeciwsłoneczne
²Soczewki z Polaryzacją

*Badanie wrażliwości na kontrast i czasu reakcji w polaryzacyjnych barwionych soczewkach w warunkach prowadzenia pojazdu – Instytut Badań Widzenia, Manhattan VisionAssociatesprogram # 5331 – Stowarzyszenie na rzecz badań widzenia i oftalmologii 2009

Okulary Przeciwsłoneczne z Twoją wadą wzroku

Dziś każdy użytkownik okularów z wadą wzroku wymagający korekcji może zrobić sobie okulary przeciwsłoneczne na miarę swoich potrzeb. Okulary, które z jednej strony zapewniają doskonały komfort widzenia, a z drugiej – pozwalają zachować pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Producenci szkieł okularowych prześcigają się w ofercie, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających. Problem w tym, że wiele osób nadal kupuje okulary przeciwsłoneczne „po omacku”. Wstydzą się albo nie widzą potrzeby radzić się w tej sprawie optyków, którzy mają w dziedzinie szkieł okularowych najszerszą wiedzę i na bieżąco ją weryfikują.

Tym, którzy planują zakup okularów przeciwsłonecznych, radzimy najpierw jasno określić swoje potrzeby. To pozwoli wybrać taki rodzaj opraw jak i szkieł przeciwsłonecznych, który nie będzie w żadnym razie ograniczać ich użytkownika.