Slide background

O FIRMIE

O nas

Firma została założona przez Zygmunta Grabowskiego, Optometrystę („zawód medyczny należący do systemu ochrony zdrowia, a osoba go wykonująca praktykuje w zakresie badania refrakcji i zaopatrzenia w pomoce wzrokowe, a także diagnozowanie i właściwe postępowanie w przypadku choroby oczu oraz rehabilitacji układu wzrokowego”) jak również optyka dyplomowanego z wieloletnim stażem, który specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu szerokiej gamy okularów korekcyjnych, badaniu wzroku, sprzedaży okularów słonecznych jak również soczewek kontaktowych.

Firma Optyk Grabowscy, składa się z dwóch Salonów Optycznych i Gabinetów do pomiaru m.in. ostrości wzroku, doboru soczewek kontaktowych itp. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Zespół

Nasz personel to osoby o wysokich kwalifikacjach zawodowych, o czym możecie Państwo przekonać się osobiście odwiedzając nasze salony optyczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Staramy się spełniać oczekiwania każdego klienta, niezależnie od grupy wiekowej, pozycji zawodowej czy też sytuacji finansowej. Zapraszamy do nas wszystkich ceniących sobie szeroką ofertę produktową, gwarancję jakości oraz miłe i profesjonalne doradztwo. Korzystamy z urządzeń najwyższej klasy, dzięki czemu każda usługa wykonywana jest szybko i solidnie.

Możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Wasz wzrok jest dla nas najważniejszy.

Certyfikaty

Nasze Salony Optyczne należą do Warszawskiego Cechu Optyków  zrzeszonego w Krajowej  Rzemieślniczej Izby Optycznej co jest dla Państwa gwarancją naszej solidności, fachowości i rzetelności.

Należymy do Stowarzyszenia Profesjonalnych Optyków

logo

Otrzymaliśmy wyróżnienie dla najlepszych specjalistów od aplikacji soczewek kontaktowych.

 

logo lider kon

Lider Kontaktologii  to znak jakości, bo nie warto dokonywać wyborów dotyczących zdrowia oczu na ślepo.   

Salon w Galerii Feniks (Piotr i Paweł)

Salon w Galerii Feniks (Piotr i Paweł)

Al. Grzecznarowskiego 29/31 lok. 112
tel. 48 382-06-32

K. 794-042-889

pon-pt: 10:00-20:00
sob 10:00-18:00

Salon Chrobrego (vis a vis Uniwersytetu)

Salon Chrobrego (vis a vis Uniwersytetu)

ul. Chrobrego 42a lok.9
K. 794-042-500

pon-pt: 10:00-18:00
sob 10:00-14:00